Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 03:59
Reklama

E.Leclerc Moya Radomka zagra w Rzeszowie o fotel lidera

E.Leclerc Moya Radomka Radom w piątek, 15 stycznia zagra na wyjeździe z liderem Tauron Ligi, Developresem SkyRes Rzeszów.
E.Leclerc Moya Radomka zagra w Rzeszowie o fotel lidera

Źródło: fot. Szymon Wykrota / cozadzien.pl

W piątek, 15 stycznia w Rzeszowie E.Leclerc Moya Radomka rozegra kolejny mecz na szczycie Tauron Ligi. Tym razem pojedzie na teren lidera, czyli Developresu SkyRes. Oba zespoły dzieli tylko punkt w tabeli – podopieczne trenera Stephane’a Antigi mają 35 „oczek”, a radomianki 34. A więc w przypadku zwycięstwa w piątek, Radomka awansuje na pierwszą pozycję w tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że rzeszowianki mają o jeden rozegrany mecz mniej.

W pierwszej rundzie w meczu rozegranym w Radomiu, E.Leclerc Moya Radomka przegrała z Developresem 2:3. Był to zaległy mecz 5. kolejki Tauron Ligi rozegrany w połowie listopada. Wtedy rzeszowianki po raz pierwszy w tym sezonie straciły punkt, a wygrały po raz dziesiąty, w dziesiątym meczu. Od tamtej pory jednak dyspozycja Developresu faluje. Obecnie podopieczne Stephane'a Antigi w 14 spotkaniach zanotowały 12 zwycięstw, ale też i dwie porażki. Pod koniec ubiegłego roku, 23 grudnia, Developres niespodziewanie przegrał 1:3 z Energą MKS-em Kalisz, a w miniony wtorek lepsze od rzeszowianek były mistrzynie Polski, Grupy Azoty Chemika Police, które wygrały 3:2.

E.Leclerc Moya Radomka natomiast rok 2021 rozpoczęła od efektownej wygranej 3:1 nad Grotem Budowlanymi Łódź, dzięki czemu umocniła się na drugiej pozycji w tabeli.

Początek meczu Developres - E.Leclerc Moya Radomka w piątek, 15 stycznia o godzinie 17.30.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama