Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 8 grudnia 2025 09:11
Reklama

Trener Robert Witka. - Wykorzystać z zespołu absolutne maksimum

Już tylko godziny dzielą koszykarzy HydroTrucku Radom od inauguracji sezonu Energa Basket Ligi. Oto, jaki cel przed sobą i zespołem stawia Robert Witka, opiekun radomskiego zespołu.
Trener Robert Witka. - Wykorzystać z zespołu absolutne maksimum

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Robert Witka, trener HydroTRucku Radom

- Nie ma tajemnicy, że nie mam jakiegoś dużego doświadczenia na tym stanowisku, które teraz sprawuję. Chciałbym przede wszystkim z zespołu wykorzystać absolutne maksimum, chociaż przynajmniej tyle, ile będą mógł. To jest cel przede mną i przed moim asystentem. Chcę przygotować zespół do każdego meczu najlepiej jak potrafię i chciałbym, żebyśmy z tego potencjału, który mamy dawali maksimum w danym meczu. Wiem, że to jest też proces i te najlepsze zespoły zgrywają się latami, gdzie ten trzon drużyny jest unieruchomiony. Tak więc u nas tak jest już drugi rok, gdy trzon został zachowany . Mam nadzieję, że to będzie nasz atut, zwłaszcza w pierwszych meczach.

Inauguracja EBL nastąpi w czwartek, kiedy Śląsk Wrocław podejmie HydroTruck Radom.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama