Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.
Kalina Kwiecień jako jedyna z Radomia dotarła do ostatniego, wojewódzkiego etapu w Warszawie, który zwyciężyła. Uczennica PG nr 13 angielskiego uczy się od dziewiątego roku życia. - Na początku, kiedy rodzice zapisali mnie na zajęcia, angielski mi się nie podobał, ale stopniowo zaczęłam rozwijać pasję do języka. Szczególnie interesuje mnie kultura amerykańska - mówi Kalina, która marzy, by studiować w USA.
Kalinaj język angielski najbardziej lubi poznawać poprzez oglądanie filmów i słuchanie muzyki w oryginale. Uważa, że to jej klucz do sukcesu. Dzięki językowi poprzez komunikację internetową i wyjazdy na międzynarodowe obozy językowe nawiązała wiele zagranicznych znajomości.
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




