
- Potrzebny jest realny plan zarządzania państwem – mówił Marek Suski. - Za rządów PO mam wrażenie, że rządzący go nie posiadali. Mieli za to eventy i programy pijarowskie. My chcemy odpowiedzialnego rządzenia krajem - mówił poseł w WSH. Kładł nacisk na odbudowę i innowacyjność przemysłu.
Poseł zapewnił, że PiS chce żeby w Radomiu faktycznie był zarząd Polskiej

Grupy Zbrojeniowej i tu też miałoby być umieszczone centrum innowacyjności. Nawiązał również do rozwoju radomskich uczelni wyższych. Zwrócił szczególną uwagę na utworzenie kierunku lekarskiego na UTH. Zapewniał też, że PiS dołoży wszelkich starań, by linia kolejowa nr 8 została zmodernizowana jak najszybciej.
- Nasz program, to propozycje merytorycznej dyskusji - przekonywał Marek Suski. – Chcemy się dowiedzieć, co zrobić, żeby Polakom żyło się lepiej.














