Rywalizację w hali Radomskiego Centrum Sportu poprzedziła ceremonia otwarcia.
Kibice dopisali na trybunach hali przy Struga 63. Znajdźcie się na zdjęciach!
W obu ekipach zabrakło najlepszych tenisistek - po naszej stronie nie było Igi Świątek, a w ekipie Szwajcarii Belindy Bencic. Mimo to, emocji nie brakowało!
W pierwszym pojedynku, po bardzo ciekawym starciu, Katarzyna Kawa pokonała Jil Teichmann 2:1.
W starciu pierwszych rakiet Magda Linette nie dała szans Viktoriji Golubic zwyciężając 2:0.
Już po meczu Linette było wiadomo, że Polki pokonają Szwajcarki, ale do rozegrania pozostał jeszcze mecz deblowy. W nim Maja Chwalińska i Martyna Kubka wygrały 2:1 Celine Naef i Jil Teichmann .
Katarzyna Kawa oraz Magda Linette doceniły wsparcie kibiców w hali Radomskiego Centrum Sportu. Zobaczcie, co powiedziały.
A tak relacjonowaliśmy na żywo czwartkowe wydarzenia z hali RCS:
W piątek, 11 kwietnia, Polki rozegrają drugi pojedynek w ramach turnieju kwalifikacyjnego Billie Jean King Cup. Biało-Czerwone zmierzą się z Ukrainkami. Początek rywalizacji w hali Radomskiego Centrum Sportu o godz. 15.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze