Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Youtube.com
poniedziałek, 4 maja 2026 16:40
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
7 Dni
Radio Rekord
Kontakt
Zgłoś interwencję
Relacje na żywo
RADOM
REGION
RADIO REKORD
TELEWIZJA DAMI
SPORT
ZDJĘCIA
KULTURA
CO ZA JAZDA
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
„Rozkochać Radomian w teatrze”. Nowy dyrektor z ambitnym planem
Nasi uczniowie stworzyli robota do podawania leków. Ich projekt wygrał ogólnopolski konkurs
"Śląsk" w regionie radomskim? Odkryj zabytkową hutę – unikat na skalę Europy
W Skaryszewie świętowano 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Warsztaty, pokazy rzeźbiarskie i tradycyjna potańcówka. Święto kultury ludowej w Muzeum Wsi Radomskiej
Za nami 11. edycja wydarzenia „Kochanowski: Przystanek – Wesele”
W Radomiu odbyły się obchody 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Szydłowieckie Zygmunty 2026. Wielkie święto miasta i moc atrakcji
Kolejny finał przed Radomiakiem. Zieloni podejmą przy Struga Lechię Gdańsk
Nowa hala Kolei Mazowieckich w Radomiu. Inwestycja za 78 mln zł już działa
Kierowcy autobusów pojadą po mistrzostwo
Nagroda Gombrowicza: poznaliśmy „krótką listę” książek
Słów kilka o Radomiaku. Baltazar pobił Feio
W Radomiu recytowali amerykańską poezję. Lista nagrodzonych
Sezon motocyklowy w województwie mazowieckim oficjalnie rozpoczęty!
Kękę znów zdobył Radom
Radom odleciał w Piastowie. Wielka uczta dla miłośników lotnictwa
10 milionów dla mistrzów grilla
Ze Słoikiem po Radomiu. W poszukiwaniu gościnnej Wali
APR w Superlidze. Prezes Piotr Włoskiewicz: - Plan realizowany przez lata przyniósł efekt
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Radom
Region
Sport
Kultura
Edukacja
Na sygnale
Motoryzacja
Styl życia
Radio Rekord
7 Dni
Telewizja Dami
Co Za Jazda
Co Za Talent
Studniówki
Czyste Powietrze 2025
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Pracownicy Uniwersytetu Radomskiego z awansami naukowymi
Troje wykładowców z radomskiej uczelni otrzymało awanse naukowe. Pracownicy wydziału prawa i administracji w miniony weekend odebrali dyplomy doktorskie i habilitacyjne.
15.06.2024 21:01
Free(Ra)dom Festival na półmetku
Tegoroczny Free(Ra)dom Festival właśnie znalazł się na półmetku. Za mieszkańcami miasta dwa dni świetnej zabawy - była zjawiskowa parada, kino plenerowe, wystawy, warsztaty i spotkania autorskie.
15.06.2024 18:22
Wypadek w Jedlni-Letnisku. Jedna osoba w szpitalu
W sobotę (15.06) w Jedlni-Letnisku doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.
15.06.2024 17:30
Pijana weszła do cudzego mieszkania i groziła właścicielowi
Do jednego z mieszkań w miejscowości Sucha wtargnęła pijana kobieta, grożąc przy tym właścicielowi i wszczynając awanturę. Jak się okazało, 46-latka była poszukiwana.
15.06.2024 14:03
To ostatnia niedziela dla radomskiego teatru
Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu już w tę niedzielę (16.06) wystawi ostatnią w tym sezonie sztukę. Widzowie przed wakacyjną przerwą będą mogli obejrzeć spektakl "Pół na pół".
15.06.2024 13:33
Terytorialsi w gotowości
Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej dziś w nocy (15.06) otrzymali sygnał alarmowy, który obligował ich do natychmiastowego stawiennictwa w jednostce. Był to jeden z elementów trwającej certyfikacji WOT i nie ma on związku z żadnym zagrożeniem.
15.06.2024 10:17
Rola programów wpierających rozwój firm w nowoczesnej gospodarce
Zarządzenie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko odpowiednich kompetencji, ale również kapitału na rozwój. W poniższym tekście przyjrzymy się roli programów wspierających rozwój firm w nowoczesnej gospodarce. Dostęp do wsparcia finansowego i merytorycznego jest kluczowy dla rozwoju przedsiębiorstw, umożliwiając im realizację innowacyjnych projektów, wdrażanie nowych technologii oraz zwiększanie konkurencyjności na rynku. Omówimy tu kilka programów dofinansowania dla firm, które oferują takie wsparcie, oraz korzyści, które mogą być ich udziałem. W szczególności skupimy się na programach: Ścieżka SMART, kredyt ekologiczny oraz NUTRITECH, a także przedstawimy krótki przegląd innych dostępnych opcji wsparcia dla firm w Polsce. Tekst kierujemy w szczególności do właścicieli firm oraz osób zarządzających i szukających sposobów na rozwój swojego biznesu.
15.06.2024 10:13
Barwy przeszłości. Cząstka Gwatemali w Malczewskim
W Muzeum im. Jacka Malczewskiego zagościła cząstka historii Gwatemali. Od piątku, 14 czerwca można już oglądać wystawę składającą się z fotografii XVII-wiecznych malunków ściennych oraz życia codziennego Gwatemalczyków.
15.06.2024 09:47
Najpiękniejsze 17 sylab o wolności
Rozstrzygnięto IV edycję ogólnopolskiego konkursu na haiku. Łącznie 10 prac o szeroko pojętej wolności zostało wyróżnionych i nagrodzonych.
15.06.2024 07:52
Bartosz Ciechociński podpisał nowy kontrakt z HydroTruckiem Radom
Bartosz Ciechociński podpisał nowy kontrakt z HydroTruckiem Radom. Niespełna 33-latek występuje w radomskiej drużynie do sezonu 2023/2024.
14.06.2024 20:21
Informacje. Studenci ze strzelnicą
Zapraszamy na piątkowe (14.06) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim m.in. o nowej strzelnicy na Uniwersytecie Radomskim, jubileuszu podstawówki czy akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".
14.06.2024 20:07
Weekend Futsalu Bez Barier zagości w Radomiu
15 i 16 czerwca w radomskiej hali sportowej przy PSP nr. 31 odbędzie się weekend Futsalu Bez Barier. Wydarzenie obejmuje zarówno Ekstraklasę jak i pierwszą ligę, w której występuje drużyna Radomiaka Radom.
14.06.2024 19:39
Suzuki Swift 2024 - W sam raz? | TEST I RECENZJA | Odjechana #14
Jak informuje producent, w czwartej odsłonie kultowy hatchback Suzuki Swift ewoluuje w wyrafinowany, inteligentny kompaktowy samochód z wyrazistym designem. Bierzemy go na warsztat i sprawdzamy czy naprawdę da się nim bawić, do czego zachęca producent. Wskakujcie ze mną i ruszamy.
14.06.2024 17:44
Europejskie puchary jednak dla Moya Radomki Radom?
Mistrz Polski, Chemik Police zrezygnował z gry w Lidze Mistrzyń. To otwiera szanse Moya Radomce Radom na występy w europejskich pucharach w sezonie 2024/25!
14.06.2024 17:25
Co robić w weekend?
14.06.2024 16:31
poprzednia
1
...
637
638
639
640
641
642
643
...
następna
#Wiesz Pierwszy
Poprzednie
Następne
Niebezpieczna majówka w Radomiu. Wypadki, ranni i pijani kierowcy
„Rozkochać Radomian w teatrze”. Nowy dyrektor z ambitnym planem
Ruszyły matury 2026! Uczniowie szkół ponadpodstawowych zmierzyli się z językiem polskim!
Nasi uczniowie stworzyli robota do podawania leków. Ich projekt wygrał ogólnopolski konkurs
"Śląsk" w regionie radomskim? Odkryj zabytkową hutę – unikat na skalę Europy
Reklama
Reklama
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Śmiertelny wypadek pod Radomiem. Nie żyje jedna osoba
Data dodania artykułu:
17.04.2026
Malownicza wieś pod Radomiem ze słynnymi ruinami. Wyruszy tam Co Za Jazda!
Data dodania artykułu:
10.04.2026
Tragiczna śmierć zawodnika Zorzy Kowala. Nie żyje Mikołaj Zieliński
Data dodania artykułu:
24.04.2026
To miasto w regionie radomskim jest jak lep na turystów. Powstaną kolejne atrakcje!
Data dodania artykułu:
21.04.2026
Groźny wypadek pod Radomiem. Strażacy wycinali zakleszczonego mężczyznę. Jedna osoba trafiła do szpitala
Data dodania artykułu:
21.04.2026
Koleżeńskie spotkanie zakończone próbą zabójstwa! O mały włos od tragedii w Radomiu
Data dodania artykułu:
15.04.2026
Potrącenie pieszej na przejściu w Radomiu. Kierująca ominęła zatrzymany pojazd
Data dodania artykułu:
15.04.2026
Reklama
Reklama