Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 9 lipca 2026 10:35
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Uratowała życie rolkarza: to była bardzo stresująca sytuacja

Gośćmi rozmowy Radia Rekord byli Aleksandra Słomka, pielęgniarka z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego oraz Jarosław Kosior, kardiolog, radny Rady Miejskiej w Radomiu.
Uratowała życie rolkarza: to była bardzo stresująca sytuacja
Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Aleksandra Słomka to pielęgniarka z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego, która wykazała się bohaterską postawą. W maju, spędzając czas wolny, uratowała życie 59-letniego rolkarza, błyskawicznie przystępując do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, co pozwoliło na dalsze działania ratownikom medycznym. W rozmowie udział wziął także Jarosław Kosior, kardiolog, który opowiedział o chorobach sercach i przyczynach problemów kardiologicznych.

Polecamy: 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama