W piątek, 27 marca zakończyło się głosowanie ćwierćfinałowe.
W III etapie Plebiscytu Studniówkowego powalczą w kategorii ,,Miss Studniówek 2026'';
- 1. Hanna Rynio,
- 3. Zuzanna Kukulska,
- 2. Maria Mieczyńska,
- 4. Patrycja Zbrożyna.

W kategorii ,,Mister Studniówek 2026'';
- 1. Bartosz Stefański,
- 3. Bogusław Ogorzałek,
- 2. Adrian Pytoń,
- 4. Michał Farbiś.

O tytuł ,,Para Studniówek 2026'' w półfinale zmierzą się;
- 8. Wiktoria Noga i Jakub Liwiński,
- 6. Wiktor Stompór i Milena Bińkowska,
- 2. Wiktoria Falkiewicz i Igor Słomka,
- 4. Maja Zielonka i Konrad Kucharski.

W poniedziałek, 2 marca o godzinie 12 rozpocznie się III etap Plebiscytu Studniówkowego 2026 i potrwa do 4 marca do godziny 11.59.
W pierwszym etapie półfinału (2 marca) powalczą; w kategorii ,,Miss''; kandydatki z numerem 1. Hanna Rynio oraz z numerem 3. Zuzanna Kukulska, w kategorii ,,Mister'' kandydaci z numerem 1. Bartosz Stefański oraz z numerem 3. Bogusław Ogorzałek. O tytuł ,,Para Studniówek 2026'' zmierzą się pary z numerem 2. Wiktoria Falkiewicz i Igor Słomka oraz 4. Maja Zielonka i Kondrad Kucharski.
Do głosowania na uczestników wliczać się będą SMSy pozyskane przez uczestników w I Etapie. Za każde z wyżej wymienionych miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Sponsorów Plebiscytu. Laureatka Plebiscytu zostanie ogłoszona na portalu CoZaDzien.pl oraz profilu na portalu Facebook w terminie do czterech dni od zakończenia IV Etapu Plebiscytu. Wręczenie nagród nastąpi w terminie 14 dni od zakończenia Plebiscytu.
Rywalizacja będzie polegać na głosowaniu drogą sms. Koszt jednej wiadomości SMS to 2zł + VAT. SMS wysyłamy na numer 7248. W treści SMS-a należy wpisać odpowiednio „MRSRADOM” a za nim, po kropce przypisany numer, np. MRSRADOM.1
SPONSORZY KONKURSU: Apartamenty Trójmiasto.pl, DeVu Diana Walkiewicz, PaTaThai, POP GYM, Lisia Nora, Lalka, Wake up Make up, Club Conesera, Kwiaciarnia Czarne Pędy, Rozibus, EuroSpar, Helios.










![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze