Gościem Radia Rekord był Dariusz Wołczyński, burmistrz Przytyka. Krzysztof Domagała rozmawiał z nim m.in. o remontach w szkołach, termomodernizacji urzędu, inwestycjach wodno-kanalizacyjnych, tworzeniu spółdzielni energetycznej, montażu paneli fotowoltaicznych oraz rewitalizacji skweru Doroty Podlodowskiej. Całej rozmowy można posłuchać w poniższym nagraniu.
KD
29.07.2025 11:18
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze