Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 17:09
Reklama

„Rowerem lub motocyklem”, czyli atrakcje, które zabierają w fascynującą podróż

Radomianie to prawdziwi fani jednośladów, dlatego często wybierają wycieczki rowerowe lub motocyklowe. Już niedługo Rynek zmieni się w arenę motocyklistów i rowerzystów, którzy oprócz dobrej zabawy, będą promować bezpieczeństwo. Resursa Obywatelska w ramach Niedzieli na Rynku organizuje wydarzenie pod hasłem „Rowerem lub motocyklem”, które rozpocznie się 20 lipca o godz. 14.00.
„Rowerem lub motocyklem”, czyli atrakcje, które zabierają w fascynującą podróż

Źródło: resursa.radom.pl

Rowerowe show czy wystawa jednośladów z Działu Muzealnego Resursy Obywatelskiej – możliwości spędzenia wolnego czasu na Rynku będzie sporo. Niedziela to czas dla całych rodzin, dlatego wydarzenie „Rowerem lub motocyklem” otwarte jest na osoby w każdym wieku. Wystarczy dobry humor i chęć korzystania z atrakcji.

Podczas imprezy zostanie przypomniana sylwetka Stanisława Kłosowicza, postaci ważnej dla Radomia i regionu. Jest to dwukrotny najlepszy kolarz w klasyfikacji Polskiego Związku Kolarskiego i Challenge’u „Przeglądu Sportowego”, a także uczestnik mistrzostw świata w Rzymie w 1932 roku. Podczas wydarzenia, postać Stanisława Kłosowicza zostanie wydobyta z archiwów, by stać się częścią historii powszechnie znanych, wybitnych radomian.

Wśród atrakcji przygotowanych w ramach Niedzieli na Rynku, będzie można podszlifować jazdę na jednośladach w miasteczku ruchu drogowego. Nie zabraknie kolekcji zakręconych, nietypowych rowerów, a wśród nich przeciwskrętny, mini bmx czy bicykl. Ważnym elementem imprezy będzie obecność motocyklistów, którzy zaprezentują swoje maszyny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama