Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 07:15
ReklamaElmas wędliny

Kontrakt Zie Ouattary z Radomiakiem Radom przedłużony

Zie Ouattara przedłużył kontrakt z Radomiakiem Radom do 30 czerwca 2027 roku.

Zie Ouattara był łakomym kąskiem dla innych klubów. Zarząd Radomiaka odrzucił jednak ofertę transferową za tego piłkarza i przedłużył kontrakt z prawym obrońcą. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku.

Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej dołączył do Radomiaka przed sezonem 2024/25. Do tej pory zaliczył 28 spotkań w PKO Ekstraklasie, strzelił trzy bramki i dołożył dwie asysty. Ponadto dwa razy zagrał w Pucharze Polski. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama