Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 11:34
ReklamaElmas

Uwaga! Próba oszustwa na Radomską Kartę Miejską

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o promocji na Radomską Kartę Miejską – jest to próba oszustwa.
  • Źródło: MZDIK
Uwaga! Próba oszustwa na Radomską Kartę Miejską

Źródło: MZDiK

Autorzy fałszywego posta twierdzą, że z okazji rocznicy MZDiK, za jedyne 8,99 zł można nabyć Radomską Kartę Miejską uprawniającą do nielimitowanych przejazdów przez pół roku, a oferta jest ograniczona do 500 sztuk. Wystarczy kliknąć w podany przez nich link. Oszuści próbują w ten sposób wyłudzić dane lub pieniądze.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że nie prowadzi takiej promocji oraz ostrzega przed klikaniem w podejrzane linki i podawaniem swoich danych osobowych.

MZDiK nie prowadzi sprzedaży Radomskiej Kart Miejskiej przez strony zewnętrzne lub media społecznościowe. Prosi także o natychmiastowe zgłaszanie podobnych wpisów poprzez wiadomość prywatną, mailową lub kontakt telefoniczny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama