Paweł Chmielewski to były piłkarz Radomiaka Radom, Polonii Iłża, Iłżanki Kazanów, MKS Zwolenianki Zwoleń, a także były trener wspomnianej Iłżanki. Teraz obejmie prowadzenie nad sztabem szkoleniowym drużyny przygotowującej się do startu ligi w Futsalu bez barier.
Jak czytamy w oficjalnym komunikacie klubu:
Sztab trenerski uzupełniają:
- Asystent trenera – Szymon Kiernoz
- Kierownicy zespołu – Augustyn Gumiński, Marcin Zbyszyński
- Fizjoterapeuta – Paweł Pietrzyk
Przed nami intensywny okres przygotowań, a już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 rozegramy mecz sparingowy z Dogadanka Kielce. Spotkanie odbędzie się na hali PSP nr 29 w Radomiu, ul. Ceglana 14.
Cały czas prowadzimy rekrutację do zespołu! Poszukujemy zawodników z niepełnosprawnościami w każdym wieku, którzy chcą dołączyć do naszej drużyny i rywalizować w rozgrywkach futsalowych. Więcej informacji można uzyskać drogą mailową: [email protected].















Napisz komentarz
Komentarze