Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 08:35
Reklama Fotowoltaika

Wigilia akademicka w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu

Społeczność Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu spotkała się na wigilii akademickiej. Były kolędy, wspólna integracja i dzielenie się opłatkiem.
Wigilia akademicka w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu

Źródło: Fot. CoZaDzień.pl / Piotr Nowakowski

 

Wigilijne spotkanie odbyło się w sobotę, 21 grudnia w murach uczelni. Wydarzenie rozpoczęło się od wspólnego kolędowania. W roli głównej wystąpił Akademicki Chór Studentów Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, który zaśpiewał znane polskie kolędy, wprawiając tym samym uczestników w świąteczny nastrój.

- Mnie jako rektora cieszy fakt, że co roku na to wydarzenie przybywa duża grupa studentów. Nasza społeczność akademicka jednoczy się w tym dniu i chce ze sobą pobyć - mówi prof. AHNS dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz, rektor Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. 

Potem nadszedł czas na wspólne życzenia. Wigilijne spotkanie było okazją do integracji i poczucia świątecznej atmosfery, bez względu na narodowość czy wyznawaną religię.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama