To pierwsza praca obecnego przewodniczącego Rady Miejskiej po odejściu z Urzędu Miejskiego. Przypomnijmy, że Tyczyński był w przeszłości m.in. dyrektorem biura poselskiego Radosława Witkowskiego, potem pełniącym obowiązki dyrektora kancelarii prezydenta, a przez ostatnie cztery lata jego zastępcą. Odpowiadał m.in. za inwestycje, kulturę czy promocję miasta. Po wygranych w kwietniu br. wyborach prezydent Witkowski zdecydował o zakończeniu współpracy z Mateuszem Tyczyńskim. Powód? Spadek liczby mieszkańców spowodował, że włodarz miasta musiał zrezygnować z jednego ze swoich wiceprezydentów. Padło właśnie na Tyczyńskiego, który w tej kadencji samorządu zdobył mandat radnego, a następnie został wybrany przewodniczącym Rady Miejskiej w Radomiu.
Tyczyński został dyrektorem departamentu komercjalizacji i sprzedaży w Instytucie Technologii Eksploatacji Łukasiewicz w Radomiu. Dyrektorem radomskiego instytutu jest natomiast inny radny, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym - Adam Duszyk.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze