Reklama
Bolek: Planujemy budowę dworca w Białobrzegach
Gościem Radia Rekord był Adam Bolek, burmistrz Białobrzegów. Łukasz Kościelniak rozmawiał ze swoim gościem m.in. o nowym parkingu przed ośrodkiem zdrowia, pracach związanych z zagospodarowaniem terenów nadpilicznych czy planach budowy nowego dworca autobusowego.
- czd
- 03.11.2023 15:47
ZOBACZ TEŻ:
Reklama
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze