- Zawodnik z ekipy obecnego mistrza Polski - szczecińskich Wilków, poprzedni sezon spędził grając nie tylko w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej ale też w European North Basketball League. Zasili nasze szeregi na pozycji rzucający obrońca. Ma 21 lat, więc jest pierwszym młodzieżowcem w naszym klubie na nadchodzący sezon – głosi komunikat HydroTrucku.
Radomianie mają w planie pozyskać jeszcze dwóch zawodników z takiej kategorii, a więc koszykarza spełniającego warunki młodzieżowca. W poprzednim sezonie w zespole z Radomia tę funkcję pełnił m.in., Błażej Sowa, ale silny skrzydłowy nie wypełnia już limitu wieku i będzie traktowano, jako senior.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze