1. To będzie szansa dla uczniów, studentów i osób dorosłych, które chcą zdobyć nowe umiejętności zawodowe. W Radomiu powstaną dwa Branżowe Centra Umiejętności. Materiał Michała Kaczora.
2. Rozbudowa Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrzeszczowie ułatwi m. in. prowadzenie lekcji i stworzenie specjalistycznych pracowni. W ramach projektu zostanie także przebudowana kotłownia. Inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu dwóch lat. Na miejscu była Wiktoria Stefańska.
3. Ponad 2 mln zł dofinansowania na dalszą działalność dostał pierwszy w Radomiu Dzienny Dom Pobytu. Placówka oferuje pomoc osobom z chorobami otępiennymi. Zapraszam na materiał Katarzyny Kurek.
4. Siatkarze i siatkarki zakończyli sezon. O awans walczą jeszcze koszykarze. Czy to oznacza, że w najbliższych miesiącach hale przy ul. Struga i Narutowicza będą świeciły pustkami? Sprawę zbadał Michał Kaczor.















Napisz komentarz
Komentarze