Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 14:09
Reklama

Zagłoby. Potrącenie rowerzysty

Do szpitala trafił 67-letni rowerzysta potrącony przy ul. Zagłoby na Glinicach.
Zagłoby. Potrącenie rowerzysty

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Do potrącenie rowerzysty doszło na radomskich Glinicach przy ul. Zagłoby. Zgłoszenie wpłynęło tuż po godz. 11.

- 82-letni kierowca rovera wykonując manewr wyprzedzania rowerzysty potrąciło go prawym lusterkiem. W wyniku czego 67-letni rowerzysta został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala - mówi mł. asp. Karolina Krawczyk z radomskiej policji. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama