Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 21 grudnia 2025 08:22
Reklama

Rozbudowa kanalizacji w Pionkach. Nowy odcinek powstaje na ulicy Świerkowej

Rozpoczęła się kolejna inwestycja na terenie Pionek. Na ulicy Świerkowej trwa budowa sieci kanalizacyjnej.
Rozbudowa kanalizacji w Pionkach. Nowy odcinek powstaje na ulicy Świerkowej

Źródło: / UM Pionki

Prace ruszyły w czwartek, 7 października. Nowy odcinek sieci kanalizacyjnej powstanie na długości 365 metrów. Planowany czas zakończenia inwestycji to koniec listopada br. Koszt inwestycji to 241 tys. złotych. Budowę realizuje Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama