Pierwsza kolejka sezonu pokazała, że piłkarki nie kalkulują i ogółem w sześciu meczach zdobyły aż 43 gole! Dziewięć z nich padło w Stóżach, gdzie swój mecz rozegrały zawodniczki Trójki Staszkówka/Jelna i HydroTrucku. Radomianki w pewnym momencie przegrywały 4:1, ale w 85 minucie zdołały doprowadzić do remisu. Niestety w doliczonym czasie gry Izabelę Wicik pokonała zawodniczka Trójki.
Zgoła odmienne nastroje zapanowały w Wodzisławiu Śląskim, gdzie SWD po zaciętym spotkaniu pokonał czwarty zespół poprzedniego sezonu – SMS II Łódź. Przyjezdne do przerwy prowadziły 2:1, ale ostatecznie triumfowały miejscowe. Ozdobą spotkania była bramka zdobyta przez Patrycję Sarapatę z tzw., nożyc.
W dotychczasowych spotkaniach HydroTrucku z SWD radomianki wygrywały dwa mecze, a raz lepsze okazały się przeciwniczki.
Początek spotkania pomiędzy radomiankami, a SWD w sobotę 21 sierpnia o godz. 13:00. Mecz odbędzie się na boisku MOSiR-u ze sztuczną nawierzchnią.














Napisz komentarz
Komentarze