Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 22 grudnia 2025 14:18
Reklama

Informacje. Jaki plan ma nowa prezes?

Zapraszamy na piątkowe (13.08.21 r.) wydanie Informacji Telewizji Dami. A w nim m.in.: nowa prezes Rewitalizacji, Dom Kultury w Zwoleniu będzie zmodernizowany, toalety na fontannach znów otwarte, Radio Rekord wciąż na szczycie.

1. Dorota Rajkowska została nowa prezes spółki Rewitalizacja. Wyboru dokonali członkowie rady nadzorczej.

3. Gruntowna modernizacja energetyczna budynku Domu Kultury w Zwoleniu decyzją zarządu województwa mazowieckiego otrzyma ponad 900 tys. zł unijnego wsparcia.

2. Od soboty ponownie będę uruchomione miejskie toalety na placu Konstytucji 3 Maja. Ich utrzymaniem zajmą się pracownicy ZUK-u i będą one bezpłatne.

4. W najbliższą niedzielę, w oddalonej o 30 km Iłży kolejna edycja Rekordowych Wakacji. Na uczestników czekają również militarne atrakcje i pokazy rycerskie na zamku.

5. Zespół Jagoda i Brylant opublikował w sieci swoją nową, muzyczną premierę. Utwór nosi tytuł „Zatańcz ze mną”.

6. Radio REKORD FM kolejny raz osiągnęło najwyższy wynik udziału w czasie słuchania na radomskim rynku radiowym. Od lutego do sierpnia nasze rodzime radio osiągnęło prawie 26,2 proc. udziału w Radomiu i niemal 23 proc. w powiecie radomskim.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama