Tuż po zwycięskim sparingu z Jagiellonią Białystok (było 4:1, przyp. Red.) zawodnicy Radomiaka i sztab szkoleniowy udali się w podróż na Pomorze. Radomianie w Gniewinie do niedzieli przygotowują się do rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. - Teraz mamy czas pracy. Jesteśmy na etapie budowania drużyny, na etapie rywalizacji i wykrystalizowania się składu, który będzie gotowy, aby od pierwszych kolejek nowego sezonu z powodzeniem rywalizować w PKO Ekstraklasie – oznajmił trener Banasik.
W środę „Zieloni” dwukrotnie trenowali, a wieczorem korzystając z wolnego czasu zasiedli przed telewizorami, by obejrzeć półfinałowe starcie EURO 20202, w którym Anglia pokonała Danię.
W czwartek także piłkarze ćwiczyć będą dwukrotnie, by w piątek i sobotę rozegrać mecze towarzyskie. Najpierw zmierzą się z gdańską Lechią, by w przedostatnim dniu zgrupowania skonfrontować siły przeciwko Olimpii Elbląg. Oba spotkania rozpoczną się punktualnie o godz. 12:00. Poza ciężką pracą zespół w ramach integracji ma się udać m.in., nad morze.
















Napisz komentarz
Komentarze