Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 13:48
Reklama Fotowoltaika

Na terenie Iłży uruchomiono kilka darmowych hotspotów WiFi

Urząd Miejski w Iłży uruchomił na terenie miasta kilka bezpłatnych punktów darmowego dostępu do sieci WiFi.
Na terenie Iłży uruchomiono kilka darmowych hotspotów WiFi

Źródło: / Facebook / Przemysław Burek

Punkty darmowego dostępu do internetu są umieszczone na Przystani, strefie domków na Przystani, terenie przed Domem Kultury (w części, gdzie powstanie tężnia solankowa), w holu Sali Widowiskowo-Kinowej, Muzeum Regionalnym im. Adama Bednarczyka, Rynku, holu przed salą konferencyjną w Urzędzie Miejskim, w okolicach Etażerki (plac 11 Listopada) czy przed Punktem Informacji Turystycznej w Iłży. 

Operatorem projektu jest firma Orange. Prędkość internetu to max 30 Mb/s. Po połączeniu się z siecią WIFI4EU należy zaakceptować regulamin, aby korzystać z bezpłatnego WiFi.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama