Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 22 grudnia 2025 09:12
Reklama

Zamłynie - Oskar i Radomiak II - Warka w 20. kolejce IV ligi

W weekend rozegrana zostanie 20. kolejka IV ligi. Nie zabraknie w niej kolejnych pojedynków z udziałem radomskich drużyn.

Hitem kolejki będzie pojedynek Zamłynia Radom z Oskarem Przysucha. Do starcia dwóch drużyn z naszego regionu dojdzie też w Pionkach, gdzie rezerwy Radomiaka Radom podejmą KS Warka. Za ostatnią pucharową porażkę będzie chciała zrehabilitować się Pilica Białobrzegi, która zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów.

Trudne spotkanie czeka Proch Pionki, który na własnym boisku zagra z wiceliderem, Mazovią Mińsk Mazowiecki. O trzy punkty w Sokołowie Podlaskim powalczy Mazowsze Grójec, które zagra z miejscowym Podlasiem. W innych spotkaniach Pogoń II Siedlce zmierzy się z Hutnikiem Huta Czechy, a Tygrys Huta Mińska z Wilgą Garwolin.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama