Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 21:08
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Wyciek płynnego szkła w hucie pod Szydłowcem

Do wycieku płynnego szkła podczas prac konserwatorskich doszło w hucie szkła w Woli Korzeniowej w gminie Szydłowiec.
Wyciek płynnego szkła w hucie pod Szydłowcem

Źródło: fot. Google Maps

- Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 grudnia tuż po godz. 9 rano. Z wanny do pieca wyciekło płynne szkło. Zdarzenie miało miejsce podczas prac konserwatorskich. Działania straży pożarnej polegały na ochłodzeniu płynnego szkła. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej. - informuje rzecznik prasowy KP PSP w Szydłowcu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama