Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 01:38
Reklama

Szydłowiec. Kradli destrukt asfaltowy

Szydłowieccy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży ok. 60 ton destruktu asfaltowy o wartości 3 tys. zł na terenie gminy Orońsko. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskano skradzione mienie.
Szydłowiec. Kradli destrukt asfaltowy

Źródło: fot. KPP Szydłowiec

- W poniedziałek  do Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu wpłynęło zgłoszenie o kradzieży materiału odzyskanego podczas frezowania dróg na terenie gminy Orońsko. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży, którymi okazali się mieszkańcy Radomia i powiatu radomskiego w wieku 35 i 43 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Na posesji jednego z mężczyzn policjanci odnaleźli skradziony destrukt drogowy - mówi szt. Marlena Skórkiewicz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama