Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 03:50
Reklama

Radomscy biskupi. Będzie 50-lecie święceń kapłańskich

W najbliższą sobotę w katedrze odbędzie się uroczystość 50-lecia święceń kapłańskich biskupów Henryka Tomasika i Adama Odzimka.

Mszy świętej będzie przewodniczył JE Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, stowarzyszeń i wspólnot parafialnych z całej diecezji radomskiej - informuje Kuria Diecezji Radomskiej.

Msza: sobota, 1 czerwca godz. 11.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama