PPL LOT podzieli się zyskami czy tylko kosztami ?, bo ja tu widzę interes jednostronny.
Aśka
29.07.2018 08:21
Zadziwia mnie poziom komentarzy i ta mania prześladowcza osobnika o zanikającym narządzie służącym do myślenia. Marynarka, koszula, kamizelka i co jeszcze? Twoje komentarze wywołują obrzydzenie, dlatego daję łapkę w dół, a z tego co widać to podobnie jak inni. Nie ośmieszaj się i lecz swoje kompleksy gdzie indziej przystojniaku.
ten sam
29.07.2018 09:55
prawdziwa cnota krytyki się nie boi a może osiej założy marynarkę następnym razem
r-m
29.07.2018 16:41
A Ty Asiu jesteś jak typowa baba! Osiej zarówno w wywiadach jak i spikerskich zachowaniach jest zaprzeczeniem klasowego dziennikarstwa. Wywiady nieprzygotowane, bez wiedzy merytorycznej. Spiker z sensacjo twórczymi intonacjami. Ale co tam! Dla takich jak Ty najważniejsza jest kamizelka, koszula, marynarka i ...kawał chłopa!
Aśka
29.07.2018 21:36
r-m chyba nie do końca zrozumiałeś, dla mnie ważne jest to co facet gada, czyli kontent. Nie kamizelka, koszula czy marynara, czego tak namiętnie i do obrzygania czepia się obecny tu zakompleksiony cienias. Ja do pana Osieja zarzutów nie mam, może się nie znam jak ty. Ale mam pomysł, jesteś dobry to składaj CV i wykoś gościa, będziemy mieli poziom i święty spokój. Pozdrawiam
Babcia
30.07.2018 06:20
do anonim 21.36 - było grzecznie i prawie merytorycznie, ale nie byłbyś sobą gdybyś nie zaprezentował dna rynsztoka, jak ktoś napisał o tobie "zakompleksiony cieniasie". Kompromitacja anonimowy szczekaczu.
Kawka
29.07.2018 00:06
Jemu marynarkę a tobie mózg niestety
Anonim
28.07.2018 23:21
Osiej znowu ktoś ci marynarkę za... bał?
Maq
29.07.2018 06:26
Dobrze napisał. Tak ma wyglądać profesjonalny redaktor? Wygląda, jakby był na weselu i zdjął marynarkę, żeby lepiej tańczyć przy rytmach disco polo, granych na żywo, a nie z "rodzimego radia"
Eryk
29.07.2018 08:03
@Maq nie podoba się to won i po problemie, wskakuj w garnitur, zaloz jesionke i wal na zerome na spacerek
Napisz komentarz
Komentarze