Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
środa, 21 stycznia 2026 23:00
Reklama

Spacer doliną Mlecznej

W sobotę, 26 sierpnia Stowarzyszenie Droga Mleczna zaprasza na kolejny spacer po Radomiu. Tym razem, na zakończenie wakacji i w przerwie między pokazami AirShow 2017, będzie można się wybrać na terenowy spacer doliną rzeki Mlecznej. Spacer poprowadzi przewodnik Krzysztof Skarżycki.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Spacer stratuje o godz. 17 z parku linowego przy ul. Bulwarowej 15 nad zalewem na Borkach. Organizatorzy obiecują, że po drodze będzie okazja, by zobaczyć wiele ciekawych miejsc, o których istnieniu większość radomian nie wie. Całkowita długość rzeki wynosi ok. 28 km, z tego 19,6 km płynie przez obszar miasta. Mleczna kryje wiele tajemnic i malowniczych zakamarków. Wycieczka doliną Mlecznej zakończy się wspólnym ogniskiem. O prowiant i napoje uczestnicy muszą zadbać sobie sami. Udział w wydarzeniu, jak zwykle jest bezpłatny.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.




Podziel się
Oceń

Reklama