Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:20
Reklama

W sobotę spacer po Glinicach

Stowarzyszenie Droga Mleczna zaprasza w sobotę, 14 kwietnia na kolejny spacer po Radomiu. Tym razem będziemy odkrywać tajemnice dawnego Radomia.
W sobotę spacer po Glinicach

Źródło: / fot. archiwum cozadzien.pl

 

Odkryj świat, którego już nie ma, a po którym pozostały wspomnienia, zapachy, chwile zatrzymane w kadrze i nieme mury domów, które znają wszystkie sekrety jego dawnych mieszkańców. Czy będą chciały nam je zdradzić i wpuścić do swojego świat? Przyjdź na spacer i przekonaj się sam. Trzeba założyć wygodne buty i zabrać dobry humor. Organizatorzy zapewniają, że na spacerowiczów czeka wiele ciekawostek i atrakcji.

Zbiórka w sobotę 14 kwietnia o godz. 12 w parku im. Józefa Ruzika (ul. Kwiatkowskiego/ Zagłoby).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama