Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 15:30
Reklama

Kolejne zwycięstwo radomskiego tenisisty

Kuba Hrynkiewicz z AT Masters wygrał drugi z rzędu turniej WTK skrzatów.
Kolejne zwycięstwo radomskiego tenisisty

Źródło: / fot. organizator

Radomski tenisista, Kuba Hrynkiewicz, który na co dzień trenuje w klubie AT Masters, zapisał na swoim koncie kolejny sukces. W Radomiu, na kortach AG Tenis Chorzowska odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny. Radomianin spisał się wyśmienicie - wygrał rywalizację zarówno indywidualnie, jak i wśród deblistów. To drugi z rzędu zwycięski turniej na koncie Hrynkiewicza.

WYNIKI

Kuba Hrynkiewicz - Karol Krawczyk 6:0; 6:0 (walkower)

Kuba Hrynkiewicz - Piotr Dzikowski 6:1; 6:2

Kuba Hrynkiewicz - Qin Qingtian 7:5; 6:2

Kuba Hrynkiewicz - Hubert Plenkiewicz 6:2; 6:3

Kuba Hrynkiewicz/Hubert Plenkiewicz - Cyprian Lukasek/Antoni Biczyk 6:0; 6:1

Kuba Hrynkiewicz/Hubert Plenkiewicz - Qin Qingtian/Kajetan Góra 1:6; 6:2; 10:2


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama