Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 21:06
Reklama

Dwóch byłych piłkarzy Radomiaka w Stali Mielec

W zeszłym sezonie bronili zielonych barw Radomiaka Radom. Od przyszłego sezonu Andrzej Wójcik oraz Maciej Domański będą piłkarzami III - ligowej Stali Mielec.

Maciej Domański (z lewej) oraz Andrzej Wójci(z prawej) - nowi zawodnicy Stali Mielec
Byli zawodnicy Radomiaka Radom nie mogli narzekać na brak ofert z innych klubów. Maciej Domański (z lewej na zdjęciu) testowany był m.in w drużynie Resovii Rzeszów oraz Stali Mielec. Ostatecznie utalentowany pomocnik wybrał Stal i od przyszłego sezonu będzie występować na III - ligowych boiskach.

- W nowym klubie czuję się bardzo dobrze. W końcu grałem i mieszkałem w mielcu sześć lat. Znam wszystkich zawodników, trenerów wiec z aklimatyzacją też nie było problemów. Z przejścia do Stali jestem zadowolony, bo będę miał okazje gry, a o to właśnie mi chodziło zmieniając barwy klubowe. Jednak szkoda było zostawiać tak fajnej drużyny, chłopaków, kibiców i atmosfery w szatni, ale niestety takie jest życie. - powiedział Maciej Domański.

Drugim zawodnikiem, który zasili szeregi Stali jest lewy obrońca - Andrzej Wójcik (po prawej na zdjęciu). Były zawodnik Radomiaka również miał kilka ofert m.in z II - ligowej Unii Tarnów, jednak przystał na warunki, jakie zaproponowali mu działacze z Mielca.

Klub ma wyznaczony cel na przyszły sezon, którym jest awans. Wykreowała się ciekawa drużyna, dodatkowo powstanie tutaj niedługo nowy stadion. Mam nadzieję, że na niektórych meczach będzie tak wspaniała atmosfera, z jaką na co dzień spotykałem się w Radomiu - powiedział Andrzej Wójcik.




Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama