Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 2 stycznia 2026 11:30
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

ALICJA RUCHAŁA: CIĘŻKO PRACUJE NA SWOJE NAZWISKO

Alicja Ruchała. To nazwisko powoduje, że jedni parskają śmiechem, inni kręcą głową z dezaprobatą, a jeszcze inni... szukają jej w Google.


Alicja jest modelką, która obecnie pracuje w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego za Oceanem, a nie w Polsce? Pewnie dlatego, że tutejszy rynek modelingowy jest wyjątkowo hermetyczny, a bez znajomości ani rusz. Natomiast w USA, Alicja robi niezłą karierę - okładki Harper's Bazaar, Elle czy Marie Claire mówią same za siebie.

O karierze modelki marzyłam już od czasów szkoły podstawowej. Kiedy miałam 18 lat, wysłałam swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się mną zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisałam kontrakt z agencją w Tokio. Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Możliwe, że to jedna z nich, ale chcę pokazać, że modą można też bawić się w rytm muzyki. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni. - czytamy w Super Expressie.

Alicja Ruchała nie ukrywa, że nazwisko ma świetne.

Uważam, że mam supernazwisko! Wpada w ucho, prawda? Musisz kiedyś zobaczyć, jak spisuje mnie policja za przejście na czerwonym!


Podziel się
Oceń

Reklama