Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 12 grudnia 2025 15:44
Reklama

Dzień Portugalski w PSP 4

W czwartek (28 listopada) w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka uczniowie klas 1-6 uczestniczyli w zajęciach pod hasłem Dzień Kultury i Bohaterów Portugalskich.


[gallery id=843]

Działania te związane są z realizacją międzynarodowego programu Comenius „TELL EUROPE ABOUT YOUR HEROES” – „Opowiedz Europie o swoich bohaterach”.

Cykl zajęć rozpoczął quiz z wiedzy o historii, geografii i kulturze Portugalii dla uczniów klas 6. Kolejnym punktem była interaktywna lekcja poświęcona temu krajowi i jego bohaterom dla uczniów klas 4-6 oraz inscenizacja legendy o Kogucie z Barcelos dla uczniów klas 1-6.


Podziel się
Oceń

Reklama