Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 16:13
Reklama

Wkrótce otwarcie obwodnicy Szydłowca

Budowa już się zakończyła ale jeszcze nie można jeździć obwodnica Szydłowca. Kierowcy muszą poczekać  na decyzję Mazowieckiego Nadzoru Budowlanego. 


Na obwodnicy Szydłowca trwają ostatnie prace wykończeniowe. - Kiedy wszystkie pozwolenia zostaną wydane, będzie można szybciej i bezpiecznie poruszać się krajową siódemką informuje Małgorzata Pawelec – Buras z kieleckiego oddziału GDDKiA.  - Odcinek S7 z Radomia do granicy województwa liczy 22 kilometry drogi ekspresowej, trzy węzły dobrze  komunikujące nową drogę z przyległymi terenami. W ramach inwestycji powstało 14 wiaduktów, cztery mosty, dwie kładki dla pieszych i przejścia dla zwierząt. To odcinek , który poprawi komfort i bezpieczeństwo podróżnych. 
 
Cały odcinek trasy kosztował ponad 700 milionów złotych.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Podziel się
Oceń

Reklama