Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 13:48
ReklamaElmas

Zamykają przejazd przez tory na Młodzianowskiej!

Szykują się duże utrudnienia dla radomskich  kierowców. W poniedziałek, 23 lutego miał zostać zamknięty dla ruchu samochodowego odcinek ulicy Młodzianowskiej w rejonie przejazdu kolejowego. Jednak teraz Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji podaje inną datę - przejazd będzie zamknięty od 26 lutego.


Ruch zostanie zamknięty w związku z robotami przy instalacjach ciepłowniczych. Wykonuje je Radpec, przygotowując teren pod budowę wiaduktu i skrzyżowania z projektowanym wlotem trasy N-S do ulicy Młodzianowskiej. Przejazd przez tory (włącznie z odcinkiem do skrzyżowania z Tartaczną) zostanie zamknięty dla ruchu kołowego na kilkanaście dni.

Objazdy zamkniętego fragmentu ulicy Młodzianowskiej zostaną w obydwu kierunkach wyznaczone ulicami Jana Pawła II, aleją Grzecznarowskiego, Dowkontta oraz 1905 Roku. Ruch lokalny (dojazd do pobliskich bloków, firm i posesji prywatnych) będzie natomiast wciąż możliwy przez ulice PCK, Czarną, Młodzianowską i Wiejską, które będą przez cały czas przejezdne. Ruch pieszych przez przejazd kolejowy oraz wyżej wymieniony odcinek ulicy Młodzianowskiej pozostanie bez zmian.

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prac prowadzonych przez Radpec. Po zakończeniu tych robót przejazd wraz z ulicą Młodzianowską zostaną ponownie otwarte dla ruchu kołowego.


Podziel się
Oceń

Reklama