Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 14:36
Reklama

W środę pierwszy zimowy trening Radomiaka

W środę (7 stycznia) po południu treningiem na sztucznym boisku przy ulicy Rapackiego piłkarze Radomiaka rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej trzeciej ligi.


W pierwszym tygodniu podopieczni trenera Magnuszewskiego będą trenować do soboty włącznie. W sumie przed zawodnikami dziesięć tygodni treningów - na boisku, na siłowni, w hali oraz czas gier kontrolnych.

Na pierwszych zajęciach zabraknie na pewno Aleksieja Dubiny, który przebywa jeszcze na Białorusi, a także kontuzjowanego Krystiana Putona. Ponadto rehabilitację po urazach przechodzą Daniel Barzyński oraz Włodzimierz Puton.

Awizowanych jest za to kilku potencjalnych kandydatów do gry w zielonych barwach.

Pierwszy sparing Radomiaka odbędzie się 28 stycznia w Puławach z miejscową Wisłą.


Podziel się
Oceń

Reklama