- Policjanci z Komisariatu II otrzymali zgłoszenie dotyczące przecięcia ostrym narzędziem dwóch opon w zaparkowanym na ulicy Sadkowskiej pojeździe. W wyniku podjętych czynności funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość mężczyzny podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 78-letni mężczyzna mieszkający w okolicy, który miał najprawdopodobniej konflikt z właścicielem pojazdu. Przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu
Natomiast funkcjonariusze z Komisariatu III zatrzymali dwóch 15-latków, którzy w ostatnich tygodniach dokonali kilku uszkodzeń. Nieletni niszczyli drzwi wejściowe do klatek w blokach na osiedlu Planty. Straty jakie spowodowali to kwota około 1,5 tysiąca złotych. Policjanci materiały w tej sprawie przekażą do sądu dla nieletnich, który zadecyduje o dalszym ich losie.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




