Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 19:49
Reklama

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci w Multikinie

Multikino zaprasza w piątek, 20 listopada od godz. 22 na ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci z wyczekiwaną premierą drugiej części Kosogłosa.


ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to wycieczka do świata przyszłości i spotkanie z nieustraszonymi bohaterami jednej z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Ich niesamowite losy opisane przez Suzanne Collins, a następnie przeniesione z kart powieści na ekran, zdobyły miliony fanów na całym świecie. Podczas maratonu będzie można obejrzeć wszystkie części ekranizacji tej bestsellerowej sagi, w tym długo wyczekiwaną, ostatnią z nich w dniu premiery!


W repertuarze znalazły się:

- IGRZYSKA ŚMIERCI

- IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA

- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 1

- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2 (premierowo!)

Bilety w cenie od 24 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama