
Przez całe wakacje (lipiec i sierpień) odbywać się będzie radomskie kino letnie na fontannach. Filmy na fontannach wyświetlane będą w każde soboty. Ostatni seans zaplanowany jest na 29 sierpnia. Kino Letnie organizowane jest przez Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galerię Łaźnia.
Seanse Rozpoczynać się będą po zmroku. Na fontannach przy ul. Żeromskiego 35. W przypadku niesprzyjającej pogody pokazy nie odbędą się.
Wstęp wolny.
Poniżej przedstawiamy terminarz seansów:
11 lipca – Wyszłam za mąż, zaraz wracam, reż. Pascal Chaumeil, Francja 2013.
18 lipca - Kołysanka, reż Juliusz Machulski, Polska 2010.
25 lipca - Mr&Mrs Smith, reż. Doug Liman, USA 2005.
1 sierpnia - Step up 2, reż. Jon M. Chu, USA 2008.
8 sierpnia – Red, reż. Robert Schwentke, USA 2010.
15 sierpnia – Ile waży koń trojański? Reż. Juliusz Machulski, Polska 2008.
29 sierpnia – Job, czyli ostatnia szara komórka, też Konrad Niewolski, Polska 2006.
Dziś do obejrzenia francuska komedia Wyszłam za mąż, zaraz wracam.
Odnosząca sukcesy zawodowe dentystka Isabelle (Diane Kruger) od lat jest związana z kolegą po fachu, Pierre'em (Robert Plagnol). 30-letnia paryżanka chce z ukochanym mieć dzieci, ale mężczyzna upiera się, że najpierw muszą się pobrać ze względu na jego bardzo religijnych rodziców. Jednak nad kobietami z rodziny Isabelle od ponad 100 lat ciąży klątwa – każde ich pierwsze małżeństwo musi się rozpaść, a prawdziwego szczęścia mogą zaznać dopiero w drugim. Isabelle zatem chce przechytrzyć przeznaczenie. Czy jej się to uda?













