Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 23:06
Reklama BAIKA czyste powietrze

"7 Dni" leci do Gdańska w 75 minut!

Dokładnie. W punkt, jak to mówią. Dziennikarze Radia Rekord, portalu CoZaDzien i Tygodnika "7 Dni" wybrali sie w weekendową podróż samolotem nad morze. Wyruszyli z Portu Lotniczego Radom w piątek rano a wrócili do domu w niedzielę po godz. 22. I o tej wyprawie napisali w najnowszym wydaniu Bezpłatnego Tygodnika "7 Dni'. Cały swoisty przewodnik możecie Państwo obejrzeć na stronach 6 i 7 naszej gazety a kilkuminutowy reportaż z tej wyprawy także na CoZaDzien.pl.

A że zbliża się długi weekend, to natchniony majowym odpoczynkiem Adam Hildebrandt rzucił swym "NieObiektywnym Okiem" w kierunku pierwszomajowego święta i prawie poszedł na pochód w swoim felietonie.

W tym wydaniu możecie także Państwo poznać bliżej Jarosława Krzyżanowskiego, który nie tylko, że sponsoruje "Gombrowicza", to przymierza się do stworzenia około tysiąca miejsc pracy w Radomiu i w regionie.  Ustawiamy się w kolejce po ciepło i... polecamy szafran na dobry nastrój. A tym, którzy mają zamiar przez wszystkie dni wolne nie ruszać się w ogóle z domu i, najlepiej, z fotela przed tv oddajemy program tv na cały tydzień. Do pobrania .

Do zobaczenia za 2 tygodnie - 12 maja.

Iwona Kaczmarska

Kierownik Redakcji

i

Maciej Dobrowolski

Redaktor Naczelny


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama