Witkowski: Droga do wolności zaczęła się na ulicach Radomia
Gościem programu Rekord w Kulturze był Radosław Witkowski, prezydent Radomia. Natalia Pętelska rozmawiała z nim m.in. o 50. rocznicy Radomskiego Czerwca 1976 i planowanych obchodach, koncertach jubileuszowych, wydarzeniu ,,Lato z Radiem i Telewizją Polską’’, Półmaratonie Radomskiego Czerwca ‘76 i jego rekordowej frekwencji, kapsule czasu i jej symbolicznej zawartości oraz promocji Radomia poprzez kulturę, sport i historię.
16.06.2026 12:10
5
9