Kottrans Radom najlepszy w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym mistrzostw Radomia w koszykówce 3x3
W pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Radomia w koszykówce 3x3 wzięło udział 16 zespołów. Zwyciężyła ekipa Kottransu Radom.
06.08.2019 09:39