Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 15 czerwca 2025 17:24
Reklama Fotowoltaika

Tragiczny wypadek koło Nowego Miasta nad Pilicą

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 30 maja koło Nowego Miasta nad Pilicą.
Tragiczny wypadek koło Nowego Miasta nad Pilicą

Autor: fot. Policja Grójec

Do zdarzenia doszło w miejscowości Żdżarki po godz. 14. Na drodze wojewódzkiej nr 728 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

 

Policja ustala okoliczności zdarzenia. Droga była zablokowana przez ok. cztery godziny.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama