Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 23 grudnia 2025 01:04
Reklama

Odkrywanie dźwięków

Będzie można przyjrzeć się z bliska najstarszym w Radomiu organom i posłuchać ich dźwięku.
Odkrywanie dźwięków

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Parafia ewengelicko-augsburska po raz drugi w czasie wakacji zaprasza radomian w niedzielę, 11 sierpnia do odkrywania dźwięków najstarszych w Radomiu organów - w kościele przy ul. Reja 7. Będzie okazja do poznania historii i konstrukcji instrumentu, a także przyjrzenia mu się z bliska. Przewidziano też muzyczną prezentację, która odsłoni możliwości dźwiękowe unikatowych organów.

Godz. 17. Wstęp wolny, z możliwością dobrowolnej ofiary na strojenie i konserwację instrumentu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama