Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.
Radomscy strażacy zgłoszenie otrzymali o godz. 3.01. Starsza kobieta, która brała kąpiel, nie miała wystarczająco dużo siły, by wyjść z wanny. Ze względu na kalectwo, nie mógł jej pomóc także mąż. To on zadzwonił po straż pożarną. Małżeństwo mieszka przy ul. Mickiewicza.
- Kłopoty z wyjściem z wanny wynikały jedynie z kwestii wieku i braku siły. Kobieta nie wymagała żadnej pomocy medycznej. Mąż, który nie ma nogi, także nie mógł jej pomóc. Konieczna była nasza interwencja – informuje dyżurny straży pożarnej.
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




