Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 10:45
Reklama

99 pytań. Wydłużony termin na otwarcie ofert przebudowy ul. Wolanowskiej

Jeszcze w lutym tego roku Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu ogłosił przetarg na przebudowę ul. Wolanowskiej. Początkowo wykonawcy czas na składanie ofert mieli do 7 marca br., jak się jednak okazało termin ten został wydłużony ze względu na liczne pytania.
99 pytań. Wydłużony termin na otwarcie ofert przebudowy ul. Wolanowskiej

Źródło: Fot. archiwum cozadzien.pl

Czas na składanie ofert przebudowy Wolanowskiej został przedłużony do 19 marca. – Przesunęliśmy ten termin o kilkanaście dni po to, aby dobrze odpowiedzieć na wszystkie pytania ze strony wykonawców. Takich zapytań pojawiło się dokładnie 99 – powiedział w Porannej Rozmowie Radia Rekord Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia. – Te pytania to jest dobry znak, ponieważ widać, że firmy bardzo mocno zagłębiły się w dokumentację i chcą rozwiać wszelkie wątpliwości – dodaje.

Remont ul. Wolanowskiej był długo wyczekiwany przez mieszkańców miasta. W ramach inwestycji mają zostać wyremontowane dwa odcinki tej drogi– od Kieleckiej do NSZZ Solidarność oraz od NSZZ Solidarność do granicy miasta. – To jest trudna realizacja, ponieważ jest to długi odcinek, a przebudowie musi ulec także to, co jest pod ziemią. Liczę, że 20 marca otworzymy oferty, pośród których znajdą się te naprawdę dobre od sprawdzonych wykonawców – podkreśla Tyczyński.

Odcinek drogi, który zostanie wyremontowany wynosi 5 km. W ramach tego zadania powstaną chodniki, ścieżki rowerowe i nowe oświetlenie. Przewidywany czas realizacji inwestycji wynosi 18 miesięcy.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama