Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 9 grudnia 2025 08:11
Reklama

Są pieniądze na dokończenie budowy stadionu przy ul. Struga!

Bardzo dobra informacja dla wszystkich kibiców Radomiaka Radom! Przed sobotnim meczem z ŁKS-em Łódź oficjalnie poinformowano, że do naszego miasta trafi 30 mln zł na dokończenie budowy stadionu przy ul. Struga.
Są pieniądze na dokończenie budowy stadionu przy ul. Struga!

Źródło: / Fot. Archiwum CoZaDzień

Środki pochodzą z budżetu państwa, a projekt budowy dwóch trybun (od strony ul. Jordana i Zbrowskiego) zyskał uznanie w tegorocznej edycji programu Polski Ład.

Wkrótce więcej informacji.

Przypomnijmy, że wczoraj oficjalnie poinformowano o kolejnych dofinansowaniach na rozbudowę akademii Radomiaka Radom na Koniówce - w sumie to kwota 20 mln zł. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama