Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 8 grudnia 2025 05:51
Reklama Fotowoltaika

SZYDŁOWIEC. Gminny Dzień Dziecka i Dni Profilaktyki

1 czerwca na Rynku Wielkim w Szydłowcu będzie gwarno, kolorowo i radośnie. Tego dnia burmistrz Szydłowca od godziny 10.00 zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka i Szydłowieckich Dni Profilaktyki.



Na milusińskich będą czekały bajkowe postacie, słodki upominek oraz dmuchańce. Zgodnie z przyjętym zwyczajem Burmistrz Szydłowca Artur Ludew przekaże najmłodszym symboliczne klucze do bram miasta. Nie zabraknie również występów artystycznych dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Na Rynku uroczyście zostanie odczytana Odezwa Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki. Gimnazjalistów zapraszamy na Przegląd Młodych Talentów.


2 czerwca w auli ZS im. Jana Pawła II o godz. 11.30 odbędzie się koncert Profilaktyczny Recital dla uczniów gimnazjum pod hasłem: „ Jutro jest…wtedy pochylisz się nad sobą”


Podziel się
Oceń

Reklama